15 برنامه برای طراحی و ساخت کارت ویزیت هوشمند (الکترونیکی) [دیجیتال] + همه مزایای آن

https://s28.picofile.com/file/8462110968/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA_%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D8%AA_%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF_%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84_%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%DB%8C.jpg

15 برنامه برای طراحی و ساخت کارت ویزیت هوشمند (الکترونیکی) [دیجیتال] + همه مزایای آن

کارت ویزیت هوشمند که به عنوان کارت ویزیت دیجیتال یا کارت ویزیت الکترونیکی نیز شناخته می‌شود، نسخه دیجیتالی یک کارت ویزیت سنتی است که به راحتی می‌توان با استفاده از گوشی هوشمند یا دستگاه تلفن همراه دیگر به اشتراک گذاشت و به آن دسترسی داشت. به جای کارت فیزیکی، کارت ویزیت هوشمند معمولاً شامل یک نمایه دیجیتالی است که شامل اطلاعات تماس، پیوندهایی به نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی یا وب‌سایت شرکت و سایر جزئیات مرتبط در مورد فرد یا کسب‌وکار است.

 

برای ایجاد کارت ویزیت هوشمند، اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های آنلاین مختلفی در دسترس هستند که به کاربران اجازه می‌دهند پروفایل دیجیتالی خود را ایجاد و سفارشی کنند و سپس می‌توانند از طریق ایمیل، پیام متنی یا سایر کانال‌های دیجیتال به اشتراک گذاشته شوند. برخی از کارت‌های ویزیت هوشمند نیز با استفاده از کدهای QR، فناوری NFCارتباطات میدان نزدیک یا سایر روش‌های بدون تماس قابل دسترسی هستند.

 

 

مزایای استفاده از کارت ویزیت هوشمند عبارتند از:

راحتی: کارت‌های ویزیت هوشمند را می‌توان به راحتی در حین حرکت، بدون نیاز به کارت‌های فیزیکی یا اطلاعات کاغذی، به اشتراک گذاشت و به آنها دسترسی داشت.

عملکرد پیشرفته: کارت‌های ویزیت هوشمند می‌توانند شامل ویژگی‌های اضافی مانند پیوندهایی به نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی، ویدیوها یا سایر محتوای چندرسانه‌ای باشند که کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب‌وکار شما و ارتباط با شما را برای مشتریان آسان‌تر می‌کند.

مقرون به صرفه بودن: کارت‌های ویزیت هوشمند نیاز به چاپ و توزیع کارت‌های فیزیکی را از بین می‌برند که می‌تواند در درازمدت باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه کسب‌وکارها شود.

پایداری: استفاده از کارت های ویزیت هوشمند می تواند به کاهش ضایعات کاغذ و ارتقای پایداری محیط زیست کمک کند.

 

 

15 برنامه برای طراحی و ساخت کارت ویزیت هوشمند و الکترونیکی (دیجیتال)

Adobe Express: این برنامه رایگان یک رابط کاربر پسند ارائه می دهد و امکان سفارشی سازی آسان با فونت ها و پس زمینه های پرطرفدار را فراهم می کند. می توانید یک کارت خالی بسازید یا از یکی از الگوهای آنها برای طراحی سریع و آسان کارت ویزیت خود استفاده کنید.

 

Popl: بهترین کارت ویزیت دیجیتال برای شرکت های سازمانی از نظر سامانتا براندون. این کارت ویزیت دیجیتال به شما امکان می دهد اطلاعات تماس خود را از طریق NFC، کد QR یا حتی از طریق یک پیام متنی به اشتراک بگذارید. Popl انواع محصولات NFC را ارائه می دهد که می توانند برای مشاغل سفارشی شوند.

 

Hi hi: بهترین برنامه برای کارآفرینان انفرادی، این برنامه روش های اشتراک گذاری مختلفی از جمله کد QR، متن/پیامک، ایمیل، پیوند، اپل واچ و کیف پول اپل را ارائه می دهد. این یک برنامه کارت ویزیت همه کاره برای به اشتراک گذاری کارت است.

 

CamCard : این برنامه امکان اسکن کارت های ویزیت فیزیکی و ذخیره آنها را به عنوان مخاطبین دیجیتالی ارائه می دهد. همچنین فضای ذخیره سازی ابری را ارائه می دهد، بنابراین می توانید از هر کجا به مخاطبین خود دسترسی داشته باشید.

 

Haystack: این برنامه به شما امکان می‌دهد کارت‌های ویزیت دیجیتالی را با هر کسی ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید، صرف نظر از اینکه آیا برنامه را نصب کرده‌اند یا خیر. همچنین می‌توانید یک دکمه تماس برای اقدام به کارت خود اضافه کنید، که می‌تواند برای ایجاد سرنخ مفید باشد.

 

Zoho CRM: این ابزار مدیریت ارتباط با مشتری توانایی ایجاد کارت‌های ویزیت دیجیتالی را ارائه می‌دهد که می‌توان آن‌ها را با سرنخ‌ها و مشتریان بالقوه به اشتراک گذاشت. شما همچنین می توانید عملکرد کارت های خود را با تجزیه و تحلیل پیگیری کنید.

 

SnapDa: این برنامه کارت‌های ویزیت دیجیتالی قابل تنظیمی را ارائه می‌دهد که می‌توان آن‌ها را با هر کسی به اشتراک گذاشت، صرف نظر از اینکه برنامه را داشته باشد یا نه. همچنین ویژگی هایی مانند برنامه ریزی قرار ملاقات و تولید سرنخ را ارائه می دهد.

 

Switchit: طبق گفته سامانتا براندون، بهترین برای مشاغل کوچک، این برنامه به شما امکان می دهد کارت های ویزیت دیجیتال قابل تنظیمی ایجاد کنید که می توانند از طریق ایمیل، متن یا رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند. همچنین تجزیه و تحلیل ارائه می دهد، بنابراین می توانید عملکرد کارت های خود را ردیابی کنید.

 

CardMunch: این برنامه به شما امکان می دهد کارت های ویزیت فیزیکی را اسکن کرده و آنها را به عنوان مخاطبین دیجیتال ذخیره کنید. همچنین با لینکدین ادغام می شود، بنابراین می توانید مستقیماً از برنامه با افراد موجود در پلتفرم ارتباط برقرار کنید.

 

eBusiness Card: این برنامه انواع قالب های کارت ویزیت دیجیتالی را ارائه می دهد که می توانند با اطلاعات شخصی شما سفارشی شوند. همچنین می توانید کارت خود را از طریق ایمیل، متن یا رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 

HaystaqDNA: این برنامه به شما امکان می دهد کارت ویزیت دیجیتالی با نام تجاری سفارشی ایجاد کنید و همچنین ویژگی هایی مانند زمان بندی قرار و تجزیه و تحلیل را ارائه می دهد.

 

OneCard: این برنامه به شما امکان می دهد یک کارت ویزیت دیجیتالی قابل تنظیم ایجاد کنید که می تواند با هر کسی به اشتراک گذاشته شود، صرف نظر از اینکه آنها برنامه را دارند یا نه. همچنین ویژگی هایی مانند برنامه ریزی قرار ملاقات و تولید سرنخ را ارائه می دهد.

 

ScanBizCards: این برنامه قابلیت اسکن کارت های ویزیت فیزیکی و ذخیره آنها را به عنوان مخاطبین دیجیتالی ارائه می دهد. همچنین با Salesforce و سایر CRM ها ادغام می شود، بنابراین می توانید به راحتی مخاطبین جدید را به پایگاه داده خود اضافه کنید.

 

TapTag: این برنامه به شما امکان می‌دهد کارت‌های ویزیت دیجیتال قابل تنظیمی بسازید که می‌توانند از طریق NFC، کد QR یا متن به اشتراک گذاشته شوند. همچنین ویژگی هایی مانند برنامه ریزی قرار ملاقات و تولید سرنخ را ارائه می دهد.

 

Inigo: این برنامه توانایی ایجاد کارت های ویزیت دیجیتال قابل تنظیم را ارائه می دهد که می توانند از طریق ایمیل، متن یا رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند. همچنین یک ویژگی دستیار مجازی ارائه می دهد که می تواند به شما در مدیریت مخاطبین و قرارهای ملاقات کمک کند.

 

 

در اینجا برخی از سخنان رهبران کسب و کار در مورد کارت ویزیت هوشمند آورده شده است:

 

ریچارد برانسون، بنیانگذار گروه ویرجین، «کارت‌های ویزیت دیجیتال آینده شبکه‌ها هستند».

"کارت ویزیت مرده است. زنده باد کارت ویزیت دیجیتال." - فوربس

تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، "کارت‌های ویزیت هوشمند سطح جدیدی از راحتی و عملکرد را برای حرفه‌ای‌ها ارائه می‌کنند."

مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس بوک، "کارت های ویزیت هوشمند روشی خلاقانه برای ایجاد تأثیر ماندگار بر مشتریان و شرکای بالقوه است."

به طور کلی، کارت ویزیت هوشمند می تواند ابزار مفیدی برای حرفه ای ها باشد که به دنبال ساده سازی تلاش های شبکه خود و افزایش حضور دیجیتالی خود هستند.

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
آخرين مطالب
Designed By Layebaaz Copyright © 2020